Biblioteka Herstorii stała się faktem
Olga Szelc 22 maja 2026 roku odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Biblioteka Herstorii”. Cykl zaplanowały wspólnie Fundacja na Rzecz Równości i Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu. Kolejne spotkania będą organizowane co dwa miesiące, wypatrujcie więc informacji na profilach społecznościowych zarówno Fundacji, jak i Biblioteki. Pierwszą gościnią cyklu była Anna Kowalczyk, dziennikarka […]
Biblioteka Herstorii stała się faktem Read More »
